• להתקשרות מהירה

בדיקות חורף לנהיגה בטוחה


מעוז שירותי רכב הינה חברה בע"מ ועובדת מטעם פורד ומאזדה החל משנת 1964. מעוז שירותי רכב מגוון מאד רחב של פתרונות עבור כלי רכב לרבות תיקון שלבעיה מכניתברכב דרךעבודה מקצועית,בדיקת צמיגים,בדיקת מערכת הבלימה,טיפול לרכבי פורדומאזדהוכיוצא בזה

בדיקות חורף לנהיגה בטוחה

עם בוא החורף חשוב מאד לוודא שהרכב אכן עומד בכל התקנים הנדרשים לנהיגה בטוחה בחורף. כידוע תנאי מזג האוויר בעונת החורף יכולים להוות סיכונים הרי גורל לכלי רכב וכמובן לנוסעיהם.

אמצעי בטיחות לקראת החורף עבור כלי רכב

אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר שיש לנקוט טרם בואו של החורף, כרוך בביצוע של בדיקת חורף יסודי אצל מוסך או מרכז כלי רכב מורשה עבור הרכב. במהלך בדיקת התקינות של כלי הרכב תתבצע סקירה מקיפה בכל הנוגע לתקינות של המצבר,בדיקת צמיגים, מגבים, נורות ועוד. חשוב לציין שעל אף שעונת החורף מחייבת את ביצוע הבדיקה הזו יותר מכל עונה אחרת בשנה, ישנו צורך להקפיד על בדיקת תקינות הרכב לאורך כל ימות השנה על מנת להימנע מתרחישים בלתי נעימים בלשון המעטה.

מדוע לבצע בדיקות טרם עונת החורף לכלי הרכב?

כידוע תנאי מזג האוויר המאפיינים את עונת החורף הינם גשמים ורוחות חזקות, וכידוע היטב לכולנו כבישים רטובים וחלקים יכולים להוות גורם ישיר להתרחשות של תאונות דרכים. על מנת לסבר את האוזן, נתונים שעלו מתוך דוחות של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מעידים על למעלה משלושים אלף תאונות דרכים בכבישי ארץ ישראל שמתרחשות אך ורק בחודשים שבין נובמבר למרץ. לפי הבדיקות שנערכו על ידי משרד התחבורה נמצא שלמעלה מאחד עשר אחוזים מכלי הרכב שהיו מעורבים בתאונות דרכים בחודשים אלו היו ליקויים חמורים, המחייבים תיקון.

בדיקת בטיחות לכלי רכב באמצעות לצד עבודה מקצועית

חשוב לבצע בדיקות תקינות לרכב אצל מרכזים מורשים המבטיחים עבודה מקצועית וטיפול בכל הליקויים והתקלות בצורה האופטימאלית. בדיקות בטיחות של כלי רכב כוללת בין השארבדיקת מערכת הבלימה,בדיקת צמיגיםועוד. ישנם מרכזים המיועדים אך ורק לטיפול של רכבים מחברות מסוימות כמו מרכזים שמעניקיםטיפול לרכבי פורד ומאזדה.